Lekarze Onkolog

Pan doktor z powołania. Miły, wzbudza zaufanie. Nie straszy pacjenta, dokładnie wszystko tłumaczy. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

dr hab. n. med. Jan Włoch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Witold Kycler

Chirurg ogólny, Gastrolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

DR WITOLD KYCLER TO NAJLEPSZY LEKARZ. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. W KONTAKCIE.Z PACJENTEM ZAWSZE PEŁEN EMPATII I CIERPLIWOŚCI. LEKARZ GODNY POLECENIA.
Opinia dodana przez: Hanna

Maciej Stańczyk

Chirurg ogólny, Onkolog

Na portalu brak skali aby opisać tego lekarza.Jest to wysokiej klasy fachowiec,który jest prawdziwie ludzki,miły,serdeczny i bardzo oddany swoim pacjentom.Nie myślałam,że jeszcze są tacy lekarze.Jestem po operacji,czuję się świetnie i takiemu chirurgowi nie bałabym się dac pokroić powtórnie :)Choć lepiej już w takich okolicznościach się z Panem Doktorem nie spotykać.dziękuję.pozdrawiam.Sylwia S.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Dariusz Morawski

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Polecam bardzo miły i uprzejmy lekarz :) uśmiechnięty przyjął mnie bardzo ciepło na NFZ naprawdę polecam jestem zadowolona z wizyty :)zlecił badania sam od siebie dziękuję :)
Opinia dodana przez: Adriana

Leszek Kostrz

Chirurg ogólny, Onkolog

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej
40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

Halina Ździebkowska

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Wspaniały lekarz.czuła, obowiązkowa,traktująca poważnie pacjenta.Chce być przez cały okres kontrolny wyłącznie pod Jej opieką.Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Opinia dodana przez: jadwan

lekarz Henryk Hołówko

Wrocławska 20
44-335

Lekarz, który nie potrzebuje "reklamy". Polecam jedynie wszystkim, którzy szukają lekarza - chirurga, chirurga onkologa w okolicach Jastrzębia Zdroju. Pełna kultura i profesjonalizm. Kilka dni temu przeprowadzał u mnie zabieg.
Opinia dodana przez: kobieta

lekarz Wojciech Prażmo

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Koczur-Szozda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Dolnośląskie
ulica kard. Bolesława Kominka 7
59-101 Polkowice

Pani doktor to wspaniała kobieta 💐. Ogromne doświadczenie w wykonywanej pracy. Cudowne podejście do pacjenta ♥️. Wspaniały człowiek i onkolog 💐.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

Ewa Wasilewska-Teśluk

Onkolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie - Przychodnia - Zakład Radioterapii

Lekarz z wybitnie ludzkim podejściem do pacjenta. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę w każdej kategorii. Dzięki pilnie wdrożonemu leczeniu (niestety już tylko paliatywnemu) udało się zminimalizować objawy bólowe u mojej mamy. Zapewne, gdybyśmy trafili do Pani doktor wcześniej przebieg leczenia wyglądałby zupełnie inaczej i dawałby nadzieję na lepsze rokowania. Z całego serca polecam lekarza.
Opinia dodana przez: M.

Katarzyna Andrzejewska

Praktyka Lekarska
62-410 Zagórów

Pani Andrzejewska jest niezwykłym i ambitnym lekarzem. Nigdy się na niej nie zawiodłem!!!!! Polecam!!!!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Elżbieta Stasiak-Zając

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Kanta 14
10-686 Olsztyn

Bardzo dobra doktor wie co robi ,po zbadaniu dziecka zawsze stawia dobro diagnozę .Polecam każdemu .

lekarz Elżbieta Wójcik

Swojska 11
60-592 Poznań

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Elżbietę Wójcik. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju. Niesamowita umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby i sposobu leczenia spowodowały, że w spokojny sposób podszedłem do leczenia i walki o swoje zdrowie i życie. Pani Doktor to rzetelny i prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, przede wszystkim jednak lekarz z powołania. Lekarz pełen empatii, zrozumienia i oddania. Dziękuję za wszystko !
Opinia dodana przez: Józef Piotrowski

lekarz Agnieszka Chaładaj-Kujawska

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Bardzo proszę o kontakt bowiem tylko Pani ufam i pragnę pozostać Pani pacjentem . 664 933929 Koralowa 20 Stara Milisna
Opinia dodana przez: Mirosław Slomczewski

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Agnieszka Domurad

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Serdecznie dziękuję za możliwość leczenia się na Oddziale Onkologii (pobyt ambulatoryjny) w Ostrołęce. Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pani dr. Agnieszki Domurad za wielkie zaangażowanie w leczeniu, za profesjonalizm i empatię, oraz za okazane ciepło i zrozumienie, a także życzliwy uśmiech na co dzień. Życzę również satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Panią życzliwość i serdeczność tych, których spotyka Pani na swojej drodze. ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Hematolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof